RN731JTTD4592A05
MFR.Part #
RN731JTTD4592A05
JLCPCB Part #
C3962367
Description
-55℃~+155℃ 45.9kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS