RN732ATTD2201C50
MFR.Part #
RN732ATTD2201C50
JLCPCB Part #
C4301874
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.2kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS