SR731JRTTD1R30F
MFR.Part #
SR731JRTTD1R30F
JLCPCB Part #
C5925763
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS