RN73R1JTTD1043D50
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN73R1JTTD1043D50
JLCPCB Part #
C2494733
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 104kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS