RN732ATTD2151C25
MFR.Part #
RN732ATTD2151C25
JLCPCB Part #
C4268490
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.15kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS