RN73H2BTTD4320B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD4320B50
JLCPCB Part #
C4106327
Description
-55℃~+155℃ 250mW 432Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS