SG73P1JTTD5100F
MFR.Part #
SG73P1JTTD5100F
JLCPCB Part #
C4038408
Description
-55℃~+155℃ 333mW 510Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS