RN73R2BTTD56R0B10
MFR.Part #
RN73R2BTTD56R0B10
JLCPCB Part #
C2571818
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS