RN73R2ETTD6810A10
MFR.Part #
RN73R2ETTD6810A10
JLCPCB Part #
C3972795
Description
-55℃~+155℃ 250mW 681Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS