RN732BTTD2130F50
MFR.Part #
RN732BTTD2130F50
JLCPCB Part #
C4271371
Description
-55℃~+155℃ 125mW 213Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS