RN732ATTD19R8B50
MFR.Part #
RN732ATTD19R8B50
JLCPCB Part #
C4222893
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS