RN731JTTD47R0D50
MFR.Part #
RN731JTTD47R0D50
JLCPCB Part #
C4041260
Description
-55℃~+155℃ 47Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS