RN732ATTD17R8B50
MFR.Part #
RN732ATTD17R8B50
JLCPCB Part #
C3964951
Description
-55℃~+155℃ 100mW 17.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS