RN732ATTD19R3F100
MFR.Part #
RN732ATTD19R3F100
JLCPCB Part #
C3944785
Description
-55℃~+155℃ 100mW 19.3Ω Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS