RN732ATTD1961F25
MFR.Part #
RN732ATTD1961F25
JLCPCB Part #
C4050602
Description
-55℃~+155℃ 1.96kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS