RN73H1JTTD8162C25
MFR.Part #
RN73H1JTTD8162C25
JLCPCB Part #
C4360203
Description
-55℃~+155℃ 100mW 81.6kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS