RK73G1JTTD8451F
MFR.Part #
RK73G1JTTD8451F
JLCPCB Part #
C2580578
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.45kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS