HV733ATTE1585F
MFR.Part #
HV733ATTE1585F
JLCPCB Part #
C4078095
Description
-55℃~+155℃ 15.8MΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS