RN732ATTD18R7C50
MFR.Part #
RN732ATTD18R7C50
JLCPCB Part #
C4239976
Description
-55℃~+155℃ 100mW 18.7Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS