RN73H1ETTP1721B50
MFR.Part #
RN73H1ETTP1721B50
JLCPCB Part #
C2536794
Description
1.72kΩ 62.5mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS