RK73H2BRTTD1782D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD1782D
JLCPCB Part #
C6270594
Description
-55℃~+155℃ 17.8kΩ 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS