RN732ATTD1760F10
MFR.Part #
RN732ATTD1760F10
JLCPCB Part #
C3917633
Description
-55℃~+155℃ 100mW 176Ω Thin Film Resistor ±1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS