CFN0805-JZ-R020ELF
MFR.Part #
CFN0805-JZ-R020ELF
JLCPCB Part #
C4148398
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 20mΩ 750mW ±5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS