SG73P1JRTTD6192F
MFR.Part #
SG73P1JRTTD6192F
JLCPCB Part #
C5911444
Description
-55℃~+155℃ 333mW 61.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS