RN73R2ETTD51R1D25
MFR.Part #
RN73R2ETTD51R1D25
JLCPCB Part #
C2604741
Description
-55℃~+155℃ 250mW 51.1Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS