RN732ATTD16R5C25
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RN732ATTD16R5C25
JLCPCB Part #
C4319076
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 16.5Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS