RN73H2ETTD9531D25
MFR.Part #
RN73H2ETTD9531D25
JLCPCB Part #
C4115007
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.53kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS