RN73H2ETTD6652A25
MFR.Part #
RN73H2ETTD6652A25
JLCPCB Part #
C4202138
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS