SG73P2ETTD2491D
MFR.Part #
SG73P2ETTD2491D
JLCPCB Part #
C4159568
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS