SG73P2ATTD9530F
MFR.Part #
SG73P2ATTD9530F
JLCPCB Part #
C4003506
Description
-55℃~+155℃ 250mW 953Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS