HV732HRTTE8874F
MFR.Part #
HV732HRTTE8874F
JLCPCB Part #
C6273956
Description
-55℃~+155℃ 500mW 8.87MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS