RN732ATTD1650B10
MFR.Part #
RN732ATTD1650B10
JLCPCB Part #
C4091934
Description
-55℃~+155℃ 100mW 165Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS