RN732BTTD19R8B25
MFR.Part #
RN732BTTD19R8B25
JLCPCB Part #
C4030052
Description
-55℃~+155℃ 125mW 19.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS