RK73H2HTTE1024F
MFR.Part #
RK73H2HTTE1024F
JLCPCB Part #
C2580116
Description
-55℃~+155℃ 1.02MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS