RN731JTTD4702B10
MFR.Part #
RN731JTTD4702B10
JLCPCB Part #
C4165928
Description
-55℃~+155℃ 47kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS