RN732ATTD1601A25
MFR.Part #
RN732ATTD1601A25
JLCPCB Part #
C3977796
Description
-55℃~+155℃ 1.6kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS