RT0805CRB074K53L
MFR.Part #
RT0805CRB074K53L
JLCPCB Part #
C1695084
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 4.53kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS