RN732BTTD1232F50
MFR.Part #
RN732BTTD1232F50
JLCPCB Part #
C4237086
Description
-55℃~+155℃ 12.3kΩ 125mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS