WK73S2HTTE1R6J
MFR.Part #
WK73S2HTTE1R6J
JLCPCB Part #
C3933154
Description
-55℃~+155℃ 1.6Ω 1W Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS