RN732ATTD1562A05
MFR.Part #
RN732ATTD1562A05
JLCPCB Part #
C4142718
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15.6kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS