RN731ETTP2520D50
MFR.Part #
RN731ETTP2520D50
JLCPCB Part #
C4191740
Description
-55℃~+155℃ 252Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS