SG73P1ERTTP1R0J
MFR.Part #
SG73P1ERTTP1R0J
JLCPCB Part #
C6295534
Description
-55℃~+155℃ 1Ω 200mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS