RN73R2ATTD12R9F25
MFR.Part #
RN73R2ATTD12R9F25
JLCPCB Part #
C2502055
Description
-55℃~+155℃ 12.9Ω 125mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS