RN732ATTD1400C50
MFR.Part #
RN732ATTD1400C50
JLCPCB Part #
C4209598
Description
-55℃~+155℃ 100mW 140Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS