RN73R1JTTD4272A05
MFR.Part #
RN73R1JTTD4272A05
JLCPCB Part #
C4141735
Description
-55℃~+155℃ 100mW 42.7kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS