RN73H2ETTD4813C10
MFR.Part #
RN73H2ETTD4813C10
JLCPCB Part #
C4288726
Description
250mW 481kΩ Metal Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS