SG73P2ATTD3900D
MFR.Part #
SG73P2ATTD3900D
JLCPCB Part #
C4056667
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS