RN732ATTD1372C10
MFR.Part #
RN732ATTD1372C10
JLCPCB Part #
C4346983
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.7kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS