RK73G1HTTC1202D
MFR.Part #
RK73G1HTTC1202D
JLCPCB Part #
C2582796
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 50mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS