RN73R1JTTD1421F25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1421F25
JLCPCB Part #
C3928940
Description
-55℃~+155℃ 1.42kΩ 100mW Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS